Wie zijn we

Hé jij, ken jij vibez? Ja? Jij topper!

Nee? Lees snel verder! ;-)

vibez is de jongerenorganisatie van De Voorzorg, in samenwerking met Joetz Limburg en Let’s Go Urban Limburg. Wij organiseren kinder-en jongerenvakanties die net dat iètsje anders zijn. Hoezo?

- Meer dan 40 vakanties voor 5- tot 21-jarigen in binnen én buitenland. Uitgewerkt door onze ervaren educatieve medewerkers en begeleid door geattesteerde animatoren!
- Passies en talenten staan bij ons centraal. Ontdek jouw passie, verdiep je in jouw talenten, onderneem en ga de wereld in. Volg jouw eigen traject en vervolmaak je skills jaar na jaar.
- Wij werken samen met professionele partners om jou een totaalbeleving te bezorgen! Wil jij uitgedaagd worden in jouw passie en jouw talenten verder ontwikkelen? Bij vibez ben je aan het juiste adres!

Klik als de bliksem door naar de vakantie van je dromen. Kom je er niet uit? Contacteer gerust het vibez-team. Wij zoeken samen met jou naar de vakantie waar jouw talenten aan bod komen en waar jouw passie de eerste plaats krijgt.

Zoek, beleef and go for it!

Caro Coox

"Changes, choices, chances."

caro.coox@beleefjevibez.be

Sofie Brockmans

"Take charge of your life, you do have choices!"

sofie.brockmans@beleefjevibez.be

Youssef El Kaouakibi

"Reality does not exist, you create reality by believing in what you can achieve."

youssef.elkaouakibi@beleefjevibez.be

Wim Pyl

"Be yourself because an original is so much better than a copy."

wim.pyl@beleefjevibez.be

Yvette Schreurs

"The best way to predict your future is to create it."

(Abraham Lincoln)

yvette.schreurs@beleefjevibez.be

Hanne Asaert

"Enjoy the little things in life, because one day you’ll look back and realise they were the big things."

hanne.asaert@beleefjevibez.be

Arsène Nahirwe

"Forever Young"

arsene@letsgourban.be

Hamed Houmani

"Don’t be basic, just be you!"

hamed@letsgourban.be

Ferdi Düsen

"The sky is not the limit, your mind is."

ferdi.dusen@beleefjevibez.be

Karolien De Vleeschauwer

"Difficult roads often lead to beautiful destinations."

karolien.devleeschauwer@beleefjevibez.be

.

.

Contacteer ons

vibez
Capucienenstraat 10 - 3500 Hasselt

postadres
Guffenslaan 38a - 3500 Hasselt

E info@beleefjevibez.be

T +32 (0) 11 27 85 15

 

vibez is een organisatie van

De Voozorg
Joetz vzw Let's Go Urban Limburg